Menu

V Ekopiknik Rodzinny (FOTO)

Za nami V edycja Ekologicznego Pikniku. Po raz pierwszy wydarzenie zorganizowano w parku na Piaskowej Górze. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji dla całych rodzin a wszystko w atmosferze edukacji ekologicznej.

V Ekopiknik Rodzinny (FOTO)

 

 

foto: użyczone / Ekopraktyczni

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17

Komentarze

;D (23 czerwca 2019 22:52)
Cytuję użytkownika: Ao
Mieszkańcy nie chcą takiego pikniku w parku!! To mieszkanie dla zwierząt, miejsce odpoczynku, a hałas był okrutny, pol dnia fałszowania, bo ciężko to nazwać koncertem... Nie, mie, nie! Jak to wygląda, toi toi na trawniku miedzy ławkami...
A co? Ty jesteś mieszkańcem parku? Nie, no to sorry. Rzeczywiście - Nawrocka w stołowym pokoju, to jest przegięcie. Ci współczuję. I jeszcze ten plastikowy kibel w przedpokoju. Straszne...
Anna (23 czerwca 2019 22:44)
Po co organizować pikniki ktore nic nie mają wspólnego z ekologią pod nazwą ekologiczny. Żenada
łozo (23 czerwca 2019 21:27)
JAk się ma ekologia do malowania twarzy, układania plastykowych klocków i śpiewu Nawrockiej. Niech gdzie indziej idą hałasować. Są stadiony, jest rynek, amfiteatr, boiska, a nie park - jedyne takie miejsce, gdzie jeszcze żyją dzikie zwierzęta. FESTYNY NA RYNEK, UWOLNIĆ PARKI OD HAŁASU
Waylander (23 czerwca 2019 21:25)
Od RIPOKA do Mobruka, smrod, pozary, wszelkie czary!
Tomek (23 czerwca 2019 19:16)
Cytuję użytkownika: Ao
Mieszkańcy nie chcą takiego pikniku w parku!! To mieszkanie dla zwierząt, miejsce odpoczynku, a hałas był okrutny, pol dnia fałszowania, bo ciężko to nazwać koncertem... Nie, mie, nie! Jak to wygląda, toi toi na trawniku miedzy ławkami...
A ja chcę, żeby mohery wiedziały co to ekologia, w kościele o tym nie mówią. A jak dzwony kościelne biją też mi to przeszkadza jest za głośno i wiewiórki się boją.
Ao (23 czerwca 2019 16:57)
Mieszkańcy nie chcą takiego pikniku w parku!! To mieszkanie dla zwierząt, miejsce odpoczynku, a hałas był okrutny, pol dnia fałszowania, bo ciężko to nazwać koncertem... Nie, mie, nie! Jak to wygląda, toi toi na trawniku miedzy ławkami...
Jola (23 czerwca 2019 13:14)
Ja wczoraj widziałam mnóstwo szczęśliwych dzieci, a tym starym dziadkom to wszystko przeszkadza, zapomnieli już jak byli młodzi. Super pomysł.
sAs (23 czerwca 2019 11:12)
(rezonując:) Wiesz, w sumie po to się buduje takie parki. One są budowane, de facto dla ludzi. Nie dla wiewiórki, czy wróbla. One sobie tam mieszkają, fakt ale to dla przyjemności człowieka, który to zbudował. Człowiek, z kultury (czy jej braku) jest nieekologiczny, bo o naturze swojej zapomniał już dawno. Zgadzam się z tobą, że te rzeczy, nazbyt często robi się za głośno, za chamsko, bez dbałości o to w jakim stanie zostawia się po sobie miejsce, które się zastało w stanie zadbanym. Trawa odrośnie, bez problemu, zwłaszcza na tej ptasiej kupie. Wiewiórki wrócą. Tylko wrażenie pozostanie nie za zbytnio ekologiczne.
Pilot (23 czerwca 2019 10:20)
Ekopiknik był taki ekologiczny że jak puścili muzykę to wszystkie ptaki się zesrały,ale ekologicznie ze strachu,trawa zwalcowana przez dziesiątki nóg ,ale ekologicznie,para wiewiórek którą dokarmiam nagle zniknęła, ale ekologicznie.Taki to był Ekologiczny festyn.

Dodaj komentarz

ekopiknik  |   ekologia  |   piknik  |   piaskowa góra  |   zabawa  |   festyn  |  

Skwer im. Alfonsa Szyperskiego na Piaskowej Górze

Aglomeracja Wałbrzyska stworzy Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej

Stary telewizor zamiast do lasu zawieź do... remizy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij