Policyjny pościg w Bielawie: padły strzały

Pościg za mężczyzną poszukiwanym przez policję. 39-latek potrącił policjantów i został przez nich postrzelony. W tej chwili przebywa w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w nocy w Bielawie. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód, w którym był 39-latek poszukiwany przez policję listem gończym. Mężczyzna próbował uciekać ulicami Bielawy i Pieszyc - potrącił funkcjonariuszy, został postrzelony i trafił do szpitala.
 
- W trakcie zatrzymania doszło do potrącenia funkcjonariuszy. Oddali oni strzały, mężczyzna miał dwie rany postrzałowe, został zoperowany i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszystkie czynności zostały objęte nadzorem przez Prokuraturę Rejonową w Dzierżoniowie. Komendant powiatowy powołał specjalną grupę, która ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówi rzecznik dzierżoniowskiej policji, Marcin Ząbek.
 
W tej chwili mężczyzna przebywa w szpitalu. 
 
wb
foto:ilustracyjne
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno