Pobili 16-latka - chcieli zaimponować dziewczynie
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn w wieku 18 i 15-lat. Młodzieńcy pobili przechodzącego ulicą 16-latka bo chcieli zaimponować dziewczynie.
 
 
16-latek idący ul. Mickiewicza w Wałbrzychu został zaczepiony przez dwóch młodych mężczyzn. Bez powodu zaatakowali go uderzając pięścią w głowę, przewróci na ziemię i pobili. 16-latek korzystał z pomocy medycznej. Po opatrzeniu został zwolniony do domu.

Funkcjonariusze tuż po zgłoszeniu zajęli się sprawą. Zabezpieczyli zdjęcia z monitoringu, na tej podstawie wytypowali i zatrzymali 18-latka i jego o trzy lata młodszego kolegę. W czasie składania wyjaśnień okazało się, że pobili on 16-latka, bo chcieli zaimponować dziewczynie. 18-latek za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat więzienia, o losie  15-latka zadecyduje Sąd Rodzinny.

opr. adm
foto: ilustracyjne (pixabay)


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno