Ostatni rok szkolny w głuszyckim gimnazjum

Koniec roku szkolnego to ważny dzień dla każdego ucznia. To tego dnia młodzi ludzie kończą kolejny etap swojej edukacji - następną klasę lub szkołę.  19 czerwca,  po dwudziestu latach istnienia, swoją działalność skończyło Gimnazjum Publiczne w Głuszycy.

 Absolwentom towarzyszyli rodzice, nauczyciele, dyrektorzy placówki – pierwsza Dyrektor Gimnazjum Publicznego w Głuszycy Jadwiga Wasilewska-Drąg, wieloletnia Dyrektor Gimnazjum Ewa Dorosz oraz pełniąca obowiązki Dyrektora Aneta Kalenik. Na uroczystość przybył również Burmistrz Głuszycy Roman Głód.
 
Nie odbyło się bez wspomnień i wzruszeń. Uczniowie mieli okazję podziękować wszystkim tym, którzy przez 3 lata kształcili ich i na których mogli liczyć. Nauczyciele zaś życzyli swoim podopiecznym sukcesów na kolejnych etapach edukacji. 
 
Najlepsi absolwenci otrzymali z rąk Burmistrza Głuszycy nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie. W ostatnim roku istnienia najlepszymi uczennicami były Maria Brzozowska oraz Dominika Ostrowska.
 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno