Wakacje w Starej Kopalni
W okresie wakacyjnym Stara Kopalnia zaprasza do siebie. Przygotowano specjalną ofertę różnorodnych zajęć przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. 
Oferta skierowana jest zarówno dla grup zorganizowanych, jak i uczestników indywidualnych. Do wyboru będą zajęcia edukacyjne i ceramiczne m.in. Szychta Fuksów, gra terenowa Węgielki, Krajobraz (post) industrialny oraz warsztaty w Centrum Ceramiki Unikatowej – Kalkomania, Górnik w składzie ceramiki czy Malowanie na szkle. Dostępna jest także opcja zwiedzania Starej Kopalni wraz z rodzinnymi warsztatami w Centrum Ceramiki Unikatowej w każdy wtorek i czwartek.
 
W ofercie wakacyjnej Starej Kopalni znalazły się również Artystyczne Piątki. Podczas wakacji w Centrum Ceramiki Unikatowej, w każdy piątek o godzinie 16:00 będą przeprowadzane warsztaty pogłębiające technologie tworzenia ceramiki, szkła i grafiki, między innymi odbędą się następujące warsztaty: Kalkomania, Malowanie na szkle, Linoryt i Kopalniany pejzaż industrialny.
 
Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na www.starakopalnia.pl. 
W trakcie wakacji odbywają się również półkolonie z KidsTech i Starą Kopalnią.
 
Dostępne są cztery terminy: 08.07-12.07, 29.07-02.08, 05.08-09.08,19.08-23.08. 
 
info i foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno