Debiutancki klip Adama Chlebowskiego (VIDEO)

Adam Chlebowski, laureat ubiegłorocznej edycji konkursu Wałbrzych Ma Talent zaprezentował właśnie swój debiutancki teledysk.

Adam Chlebowski to świebodziczanin, obecnie uczeń I LO w Świdnicy. Śpiewanie to jego największa pasja, którą traktuje całkiem serio. Jego talent ujawniłsię bardzo wcześnie bo już w przedszkolu mały Adaś wygrał konkurs muzyczny "Rozśpiewane Podwórko". W wieku 7 lat w tym samym konkursie wygrał swoją pierwszą sesję nagraniową w profesjonalnym studio. Od tamtej pory, nieprzerwanie szlifuje swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.
 
 
Jest członkiem szkolnego zespołu "La Chanson". Z powodzeniem bierze też udział w przegladach i konkursach muzycznych. Jednym z nich był Wałbrzych Ma Talent organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. W ramach nagrody otrzymał możliwość nagrania piosenki, którą specjalnie na tę okazję napisał Jurand Wójcik. Do piosenki powstał także teledysk, który właśnie ujrzał światło dzienne:
 
 
W przyszłości Adam chciałby nagrać pełnoprawny album a także ruszyć w międzynarodową trasę koncertową. Młodemu wokaliście życzymy realizacji tych planów.
 
 
plr
foto: użyczone / kadry z teledysku "Chwile"
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno