Menu

Debiutancki klip Adama Chlebowskiego (VIDEO)

Adam Chlebowski, laureat ubiegłorocznej edycji konkursu Wałbrzych Ma Talent zaprezentował właśnie swój debiutancki teledysk.

Debiutancki klip Adama Chlebowskiego (VIDEO)
Adam Chlebowski to świebodziczanin, obecnie uczeń I LO w Świdnicy. Śpiewanie to jego największa pasja, którą traktuje całkiem serio. Jego talent ujawniłsię bardzo wcześnie bo już w przedszkolu mały Adaś wygrał konkurs muzyczny "Rozśpiewane Podwórko". W wieku 7 lat w tym samym konkursie wygrał swoją pierwszą sesję nagraniową w profesjonalnym studio. Od tamtej pory, nieprzerwanie szlifuje swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.
 
 
Jest członkiem szkolnego zespołu "La Chanson". Z powodzeniem bierze też udział w przegladach i konkursach muzycznych. Jednym z nich był Wałbrzych Ma Talent organizowany przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury. W ramach nagrody otrzymał możliwość nagrania piosenki, którą specjalnie na tę okazję napisał Jurand Wójcik. Do piosenki powstał także teledysk, który właśnie ujrzał światło dzienne:
 
 
 
W przyszłości Adam chciałby nagrać pełnoprawny album a także ruszyć w międzynarodową trasę koncertową. Młodemu wokaliście życzymy realizacji tych planów.
 
 
plr
foto: użyczone / kadry z teledysku "Chwile"

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

adam chlebowski  |   wałbrzych ma talent  |   video  |   klip  |   teledysk  |   chwile  |  

Dziki na zakupach? Zwierzyna zwiedza Śródmieście

Wałbrzych na filmie z 1994 roku (VIDEO)

Prawie 160 km/h przez Wałbrzych

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij