Wysoka trawa na Podzamczu - dlaczego nikt nie kosi?

Mieszkańcy Podzamcza informują, że w wielu punktach dzielnicy trawa rośnie już prawie po kolana. Czym jest to spowodowane i dlaczego nikt jej nie kosi?

Okazuję się, że sprawa jest bardziej złożona. Tereny zielone w dzielnicy Podzamcze podlegają kilku administratorom, a upały sprzyjają szybkiemu wzrostowi trawy. Spytaliśmy w Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze jak wygląda kwestia koszenia z jej strony. 
 
- Całe Podzamcze ma kilku zarządców. My mamy kilka terminów koszenia trawy. Pierwszy termin był w maju. Skosiliśmy trawę na całej powierzchni, należącej do zarządcy i Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze. Na początku lipca albo pod koniec czerwca zaczniemy kolejne koszenie. Trawa bardzo szybko nam urosła po pierwszym koszeniu, ze względu na temperaturę i opady nocne, ale jak powtarzam mamy drugi termin. - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno