Menu

Niewybuchy w Mieroszowie

Niewybuchy w mieszkaniu jednego z mieszkańców Mieroszowa. Ewakuowano kilkudziesięciu lokatorów z budynku i sąsiednich kamienic.  


 

Niewybuchy w Mieroszowie
Znalezione w mieszkaniu niewybuchy to pociski moździerzowe i granaty,  pochodzą prawdopodobnie  z II Wojny Światowej. Niewybuchy zabezpieczyli i wywieźli saperzy. Ewakuowano kilkudziesięciu mieszkańców sąsiednich kamienic.  Policja bada skąd mężczyzna posiadał niewybuchy.

adm

foto: ilustracyjne
 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

XXX (28 czerwca 2019 17:21)
Cytuję użytkownika: Taaak
Gupi indiota! Tyle w temacie! Jak można? XXI wiek...
Naucz się najpierw pisać... Jak nic nie wiesz o sprawie to się nie udzielaj...
Dariusz (28 czerwca 2019 16:58)
Cytuję użytkownika: Taaak
Gupi indiota! Tyle w temacie! Jak można? XXI wiek...
W jakim języku piszesz.Możesz wyjaśnić?
gość (28 czerwca 2019 10:55)
Bardzo mądry chłopak. Mama również.
Niech żyją wakacje (28 czerwca 2019 9:28)
To podarunek od dziadka Donalino? A może Werwolf się zbroił, żeby oderwać pięć ziemi piastowskiej od macierzy?
Takie Tam (28 czerwca 2019 8:23)
"...Dziadek znanym piromanem był od lat i cały w bliznach.Mówił-dziadki me kochane dla mnie BOMBA nie pierwszyzna..." "...po kolejnym ciosie młotkiem w bombie dziwnie zasyczało-buum-Zmiotło cały dom z wychodkiem dziadka i dzieciarnię całą..." "...patrzcie w jakich trudnych żyć nam przyszło czasach,o porządki coraz trudniej,bo bomb coraz mniej po lasach..." niech żyją wakacje!!!
Taaak (28 czerwca 2019 0:21)
Gupi indiota! Tyle w temacie! Jak można? XXI wiek...

Dodaj komentarz

Niewybuchy w Mieroszowie

Niewybuchy w Mieroszowie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij