Konkurs plastyczny Pod Atlantami

Biblioteka Pod Atlantami organizuje konkurs plastyczny, związany z wystawą ilustracji Ewy Beniak-Haremskiej.  Przyjdź na wystawę zajrzyj na stronę atlanty.pl, wykonaj prace i zgarnij nagrody.

Od czerwca do sierpnia br., w godzinach otwarcia Biblioteki, możecie obejrzeć wystawę ilustracji do książki Droga do Gwiazd. Opowieść o Mikołaju Koperniku. Wykonała je znana ilustratorka - pani Ewa Beniak-Haremska.
 
Kolejnym krokiem jest dostarczenie do Biblioteki (filie znajdują się w każdej dzielnicy Wałbrzycha), wykonanej samodzielnie dowolną techniką pracy plastycznej oraz zgody od opiekunów na udział w konkursie. Prace biblioteka zbiera do końca wakacji, by we wrześniu ogłosić zwycięzców.
 
 
Wszystkie prace będzie można oglądać w galerii, a te wyróżnione przez jurorów zostaną nagrodzone. Nie zwlekajcie, podzielcie się Waszymi marzeniami.Pokażcie, jaka jest Wasza Droga do gwiazd.
 
Do wygrania są książki, zestawy do nauki poprzez zabawę i darmowe bilety wstępu do Explora Park Nie zwlekajcie, podzielcie się Waszymi marzeniami! Pokażcie, jaka jest Wasza Droga do gwiazd!
 
 
Wystawa potrwa do 30 sierpnia. 
 
red
foto: WTV
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno