Menu

Azjatyckie Talenty w Książu (FOTO)

Z okazji obchodów 146. rocznicy urodzin Księżnej Daisy i 7, rocznicy powstania fundacji jej imienia w Zamku Książ zorganizowano wyjątkowy koncert.

Azjatyckie Talenty w Książu (FOTO)

Znana i ceniona na świecie pianistka, obecnie mieszkanka Szczawna-Zdroju Atsuko Seta już w ubiegłym roku raczyła publiczność swoim muzycznym talentem. Tym razem to ona postanowiła sprawić prezent wszystkim wałbrzyszanom i zaprosiła do nas czwórkę młodych, niezwykle zdolnych muzyków. Każdy z nich ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym wygrane w prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Każdy z nich zagrał na innym instrumencie. Były flety, skrzypce, fortepian a nawet gitara. Niektórym akopaniowała osobiście Atsuko Seta.

 

 

Wielką niespodziankę sprawiła także hrabianka Felicitas von Hochberg, która przekazała w depozyt fundacji portret Księżnej Daisy. To oryginalny obraz namalowany w 1908 roku przez włoskiego malarza Julio Pastriniego. Dotychczas zdobił ściany domu hrabianki a od dziś zajmie godne miejsce na zamkowej ścianie.

 

 

 

plr

foto: P.Tokarski

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25

Komentarze

Lola (30 czerwca 2019 10:37)
Bardzo żałuję ,że impreza pokryła się terminami z Daniami Wieniawskiego :( Z przyjemnością byłabym i tu i tam :)

Dodaj komentarz

daisy  |   zamek książ  |   urodziny  |   fundacja  |   atsuko seta  |  

Kociewske Diabły zgotowały piekło Górnikowi (FOTO)

Górnik wygrywa na wyjeździe

Na tropie zaginionego Choleryka z Zamku Książ

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij