Menu

Piknik lotniczy w Świebodzicach (FOTO)

Miłośnicy latających maszyn będą zadowoleni z atrakcji, jakie przygotowało Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach. Oprócz szybowców, które na co dzień tutaj stacjonują, zaproszeni goście prezentują wiele innych ciekawych samolotów. 

Piknik lotniczy w Świebodzicach (FOTO)

 

 

foto: P.Tokarski

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21
Zdjęcie 22
Zdjęcie 23
Zdjęcie 24
Zdjęcie 25
Zdjęcie 26
Zdjęcie 27
Zdjęcie 28
Zdjęcie 29

Komentarze

Dr (30 czerwca 2019 11:15)
Cytuję użytkownika: obserwator
Kochana redakcjo, odrobina przyzwoitości lub profesjonalizmu wymagałoby podania daty, kiedy odbędzie się ta impreza. Q.R.F.A jesteście totalnymi amatorami, czy też macie swych czytelników głęboko w d.ó.p.j.e.?
29 i 30 czerwca jest ta impreza
obserwator (29 czerwca 2019 20:22)
Kochana redakcjo, odrobina przyzwoitości lub profesjonalizmu wymagałoby podania daty, kiedy odbędzie się ta impreza. Q.R.F.A jesteście totalnymi amatorami, czy też macie swych czytelników głęboko w d.ó.p.j.e.?

Dodaj komentarz

świebodzice  |   lotnisko  |   piknik  |   lotniczy  |   samoloty  |   śmigłowce  |   szybowce  |   towarzystwo lotnicze  |  

Bomba w samolocie

Jarmark Średniowieczny w Zamku Grodno (FOTO)

Wiosenny biathlon na Dzikowcu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij