Wiesz coś o kupowaniu głosów w Boguszowie?
Prokuratura Okręgowa w Świdnicy prowadzi śledztwo w sprawie korupcji wyborczej w Boguszowie. Podejrzanych, którzy zgłoszą się dobrowolnie, sąd potraktuje łagodniej.
 
Śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Okręgowa w Świdnicy dotyczy korupcji wyborczej podczas wyborów samorządowych w Boguszowie Gorcach jesienią 2018 roku. Postawiono zarzuty dwóm mężczyznom. Chodzi o kupowanie głosów w zamian za alkohol.
 
Jak czytamy w komunikacje na stronie Prokuratury Okręgowej w Świdnicy „wobec osób, które dobrowolnie zgłoszą się do Prokuratury Okręgowej w Świdnicy lub Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu Wydział do Walki z Korupcją i ujawnią okoliczności popełnienia wymienionych wyżej czynów może być zgodnie z przepisem art. 250a § 4 k.k. zastosowane nadzwyczajne złagodzenie kary, bądź też sąd może odstąpić od wymierzenia kary”.
 
red
foto:pixabay.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno