Nad wodę do Starych Bogaczowic

Szukasz spokojnego miejsca, gdzie bezpiecznie skorzystasz z ochłody nad wodą a jednocześnie nie zadepcze cię tłum wczasowiczów? Przez całe wakacje w weekendy warto wybrać się nad zalew do Starych Bogaczowic.

W sobotę rozpoczął się sezon pływacki nad zalewem. To oznacza, że w wyznaczone dni można kąpać się bezpiecznie pod okiem ratowników. Obiekt w Starych Bogaczowicach stale się rozwija i z roku na rok proponuje coraz więcej atrakcji poczas wypoczynku.
 
- To już czwarty sezon nad zalewem w Starych Bogaczowicach. Przez 10 weekendów mamy zapewnioną obsadę ratowników dlatego zapraszamy w soboty i niedziele mieszkańców naszego powiatu i nie tylko. Oprócz wody mamy tu karczmę i wiele atrakcji wokół. Jest to także obiekt położony na szlaku na Trójgarb, gdzie mamy nową wieżę widokową - zaprasza Radosław Kapciak z Sudeckiego Stowarzyszenia Strzeleckiego.
 
 
Ponieważ Sudeckie Stowarzyszenie Strzeleckie jest jedym z gospodarzy obiektu to na otwarciu sezonu nie mogło zabraknąć tego, co miłośnicy strzelania lubią najbardziej - wielu odmian broni i możliwości sprawdzenia się w celowaniu do tarczy.
 
- Reprezentujemu firmę szkoleniową, uczymy zarówno strzelectwa sportowego jak i samoobrony i survivalu. Zostaliśmy zaproszeni przez Sudeckie Stowarzyszenie strzeleckie by dać możliwość każdemu strzelenia z pistoletu, karabinka i wielu różnych odmian broni - mówi "Stachu" z firmy Storms.
 
 
Oprócz strzelania ratownicy prowadzili także kursy pierwszej pomocy z naciskiem na sytuacje, które mogą zdarzyć się nad wodą. Na bezpieczne pływanie ośrodek zaprasza w każdy weekend wakacji w godzinach od 10:00 do 18:00
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno