Wypadek pod Świebodzicami (AKTUALIZACJA)

Kolejny wypadek pod Świebodzicami, są utrudnienia w ruchu. 

AKTUALIZACJA godz. 15.42

Policja potwierdza, że przyczyną zdarzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przez 65-letnią kobietę jadącą Oplem ze Świebodzic w stronę Świdnicy. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzyła się Renault Clio. Do szpitala trafiły trzy osoby – 25-letni pasażer Opla, 77-letni kierowca Renault oraz 68-letni pasażer tego pojazdu. Kierowcy byli trzeźwi. 
 
Droga jest już przejezdna.

 

AKTUALIZACJA godz. 13:25
Jak ustaliła policja przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa. Jadąca Oplem kobieta wyjeżdżała ze Świebodzic w stronę Świdnicy, nie ustąpiła pierszeństwa Renault Clio i doszło do zderzenia. Jak informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji, w tej chwili droga jest zablokowana, na miejscu pracują policjanci i wyznaczono objazd przez Świebodzice. 

AKTUALIZACJA godz. 11:25
Jak informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji zderzyły sie dwa samochody osobowe - Renault i Opel, na miejscu trwają czynności, trudno więc mówić o przyczynach wypadku - bada je policja. 

- Poszkodowanym udzielono pierwszej pomocy. Na drodze są utridnienia, jednak jest ona przejezdna - dodaje Magdalena Ząbek. 

Do wypadku doszło tuż przed godzina 11:30, na trasie Świdnica - Wałbrzych na wysokości Świebodzic. Na trasie są małe utrudnienia w ruchu. Co było przyczyną wypadku jeszcze nie wiadomo. Więcej informacji wkrótce. adm
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno