O Zamku Książ w Wiedniu

W Instytucie Polskim w Wiedniu zorganizowano prezentację pt. "Zamki i pałace Dolnego Śląska dla każdego". Spotkanie odbyło się z inicjatywy oddziału zamiejscowego Polskiej Organizacji Turystycznej. Walory Zamku Książ w Wałbrzychu prezentowała zarządzająca obiektem prezes Anna Żabska. 

Prawie stuosobowa publiczność miała możliwość poznania niezwykle bogatej oferty turystycznej Dolnego Śląska.
 
- Bardzo interesująca prezentacja Zamku Książ w Wałbrzychu, dynamicznie i językowo perfekcyjnie przedstawiona publiczności przez prezes Annę Żabską spotkała się z dużym zainteresowaniem i została nagrodzona aplauzem – możemy przeczytać w oficjalnym piśmie które dyrektor POIT w Wiedniu Włodzimierz Szeląg przesłał do prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja.
 
 
ZO POT Wiedeń zorganizował prezentację przy wsparciu dyrektora departamentu turystyki dolnośląskiego Urzędu Marszałkowskiego Piotra Wnukowicza oraz zamków Czocha i Książ. Wśród uczestników imprezy znaleźli się partnerzy wiedeńskiego oddziału POT z biur podróży, mediów turystycznych oraz zaproszeni goście ze świata kultury i polityki, a także przedstawiciele Polonii. 
 
 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno