Ukradł listy - liczył, ze są w nich pieniadze
Do 2 lat wiezienia grozi 56-letniemu mieszkańcowi Swidnicy, który ukradł listonoszowi listy. Mężczyzna liczył, ze będą w nich pieniądze, rozczarował się a gdy znalazł w nich tylko korespondencję - wyrzucił listy na ogródkach działkowych. 

 
 
Policje poinformował listonosz. Jak twierdził,  na chwilę zostawił rower wraz z torbą przed budynkiem a sam wszedł na klatkę schodową by wrzucić listy do skrzynek. Gdy wrócił zauważył, że z jego torby zniknęły listy. 

Po kilku godzinach świdnicycy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież korespondencji z torby listonosza. Funkcjonariusze zabezpieczyli także przesyłki, które sprawca porzucił na terenie pobliskich ogrodów działkowych.

56-latek liczył na to, że znajdzie w listach pieniądze. Jednak po rozerwaniu kopert rozczarował się, bo znajdowała się w nich jedynie korespondencja. Całość porzucił, więc na terenie pobliskich ogrodów działkowych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty,  grozi mu kara do 2 lat więzienia.

praszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kama
foto: walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno