Siłą rozebrał swoją partnerkę i wszystko nagrał

Policjanci z kamiennej góry zatrzymali 41-latka, który groził swojej partnerce. Kobieta zeznała też, że przewrócił ją i rozebrał, a całą sytuację nagrywał telefonem.

Policjantów o całym zajściu powiadomiła 26-latka. Kobieta twierdziła, że jej konkubent upił się i groził jej śmiercią. Co więcej, przewrócił ją też na ziemię, rozebrał i wszystko nagrał telefonem.
 
Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów - miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Usłyszał dwa zarzuty: kierowanie gróźb karalnych i utrwalania wizerunku nagiej osoby.
 
Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji, ma on też zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz zbliżania się do niej na odległość nie mniejszą niż 50 metrów.
 
Za kierowanie gróźb karalnych w kierunku innej osoby grozi do 2 lat więzienia, natomiast za utrwalanie wizerunku nagiej osoby - do 5 lat. O łącznej karze dla 41 – latka zdecyduje teraz sąd.
 

wb

foto:ilustracyjne

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno