4 promile za kółkiem

Miał niespełna 4 promile i wsiadł do auta, skończyło się stłuczką. Niechlubny rekord należy do mieszkańca Świdnicy, gożą mu 2 lata więzienia. 

Do kolizji doszło na jednej z ulic w Świdnicy, pijany kierowca uderzył w tył jadącego przed nim samochodu i uciekł.  Na szczęście tym razem nikomu nic się nie stało.

Policjanci zatrzymali kierowcę już kilka minut po wypadku, był pijany, alkomat pokazał niespełna 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, za jazdę na podwójnym gazie grozi mu do 2 lat więzienia, odpowie też za spowodowanie stłuczki.

Policja przypomina:
Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do lat 2. Za tego typu czyn, zgodnie z nowelizacją przepisów grozi też oprócz zatrzymania prawa jazdy, bardzo wysoka kara finansowa.
 
Zwracamy się z apelem o nie wsiadanie za kierownicę po wypiciu alkoholu i reagowanie na innych kierowców, którzy to zrobili. Skutki takiego nieodpowiedzialnego zachowania mogą być tragiczne

kama
foto:  ilustracyjne


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno