Apel Hortensji: zbadaj się!

Hortensja ma 29 lat i zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę. Wielu wałbrzyszan przejętych jej losem zdecydowało się oddać krew. Teraz Hortensja apeluje: badajmy się, to może uratować życie.

Hortensja ma 29 lat i jest mamą 4 letniej Poli. Nagle dowiedziała się, że cierpi na poważną chorobę: ostrą białaczkę. Czeka ją chemioterapia i długi pobyt w szpitalu. Publikujemy apel, którym chce się podzielić:
 
"Mam takie marzenie: by za rok chodzić po plaży, za kilka tygodni przytulić się do córeczki i męża ..... tu i teraz skupiam się na leczeniu, na walce .... dam radę! Mam takie marzenie o akcji - apelu ... aby ludzie wiedzieli jak ważne jest badanie kontrolne, jak dużo od niego zależy ...by każdy się zbadał . Zachęcam również do zostania dawcą krwi i rejestrację w DKMS. Dziękuję za wszystko co robicie, Wy wszyscy znajomi i nieznajomi, to przywraca wiarę, chęci i daje siłę."

Przypominamy, ze cały czas potrzebna jest krew  0 RH -
Krew można oddawać w Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu przy ulicy Chrobrego (poniedziałek - piątek 7:00 - 13:30)  Wiecej informacji pod nr  tel. 668 018 624.
 

 
opr.red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno