Władze miasta uprzedzają ruch kibiców?

Władze Wałbrzycha zapowiadają na jutro konferencję w sprawie pilkarskiego Górnika. Czy to odpowiedź na czwartkowe spotkanie kibiców przed ratuszem? ,

Na czwartek na godzinę 9 przed Urzędem Miejskim kibice Górnika zapowiedzieli spotkanie czy też protest i walkę o zwiększenie pomocy dla klubu. Wygląda na to, że władze Wałbrzycha chcą uprzedzić kibiców o krok - jutro o godzinie 13:00 na Placu Magistrackim odbędzie się konferencja prasowa dotycząca stanowiska Gminy Wałbrzych w sprawie Klubu Piłkarskiego "Górnik" Wałbrzych.  
 
Sytuacja klubu jest tragiczna, nie ma on środków, aby wystartować w IV lidze, a dotacje na klasę A są niewielkie, zdecydowanie mniejsze niż na IV ligę. Tymczasem na początku przyszłego roku trzeba będzie spłacić kolejną ratę wierzytelności pozostawionych przez poprzedni zarząd, czyli około 70 tysięcy złotych. 
 
Niestety, chętnych na przejęcie klubu nie ma. Fani biało-niebieskich wciąż chcą jednak walczyć o uratowanie klubu. Czy akcja kibiców coś zmieni?

Przypominamy, że czwartkowe spotkanie przed ratuszem o godz. 9:00 jest aktualne. 
 
red
foto:arch
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno