Kibice chcą ratować piłkarskiego Górnika

Już jutro o godzinie 9 przed Urzędem Miejskim spotkają się kibice Górnika, którzy zamierzają zaapelować do prezydenta Romana Szełemeja o zwiększenie pomocy dla klubu. 

W czwartek o 9.00 w ratuszu rozpoczyna się sesja Rady Miasta Wałbrzycha i to właśnie wtedy kibice zamierzają odwiedzić wałbrzyski magistrat by apelować do władz miasta o ratowanie klubu.  
 
Sytuacja klubu jest tragiczna, nie ma on środków, aby wystartować w IV lidze, a dotacje na klasę A są niewielkie, zdecydowanie mniejsze niż na IV ligę. Tymczasem na początku przyszłego roku trzeba będzie spłacić kolejną ratę wierzytelności pozostawionych przez poprzedni zarząd, czyli około 70 tysięcy złotych. 
 
Niestety, chętnych na przejęcie klubu nie ma. Fani biało-niebieskich wciąż chcą jednak walczyć o uratowanie klubu. Czy akcja kibiców coś zmieni?
 
red
foto: arch
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno