Menu

Kibice Górnika przed ratuszem (VIDEO)

"Jedno miasto, jeden klub", "Górnik nigdy nie zginie" -  skandowali kibice Górnika przed wałbrzyskim ratuszem. Zobacz video.

Kibice Górnika przed ratuszem (VIDEO)

Komentarze

Geszeft (15 lipca 2019 7:17)
Cytuję użytkownika: GNM
Skiba chce z Górnika Nowe Miasto zrobić Górnika ! Nie dopuścimy do tego nigdy. Nie będzie kosztem naszej drużyny rozwijał się jakiś jebany bankrut !!! Już kiedyś zepsuli Zagłębie, bo fuzja miała na celu ratowanie tylko i wyłącznie tę padlinę biało-niebieską. Teraz wara od Nowego Miasta. Nikt was tu nie chce !!!
Skiba to może sobie chcieć. Niech wrzuci im na koszulki reklamy swojego portalu i do boju.
Wyborca (13 lipca 2019 8:45)
W ostatnim swoim felietonie "Haniebna decyzja" redaktor Skiba odleciał... Chłopie radnych nie wybierali tylko kibice Górnika, ale wszyscy mieszkańcy !! Ilu kibiców jest na meczach KP Górnik ? A zobacz ilu w niedzielę jest na placu pod Tesco - nie proszę żebyś sprawdził ilu wałbrzyszan głosowało. W zasadzie to aż się dziwię, że nie jesteś jeszcze prezesem Górnika !!! Ale widać łatwiej zarabiać na sporcie niż samemu wziąć na siebie odpowiedzialność. Dużo się pisze o tym, że złożono rozliczenie za I-wsze półrocze. Może opinia publiczna dowie się dwóch rzeczy : jaką kwotę w I półroczu z dofinansowania KP Górnik miał przeznaczyć na wynajem obiektów Aqua-Zdrój (może w ich umowie nie ma punktu mówiące, że muszą jakąś cześć pieniędzy wydać w I półroczu, ale w mogą wydać całą dotację celową na obiekty sportowe w II-gim półroczu). I druga sprawa jeżeli KP Górnik miał jednak wydać określoną kwotę w I półroczu to czy rzeczywiście te pieniądze wpłynęły do kasy Aqua-Zdroju.
Sławomir (12 lipca 2019 20:09)
Wśród Pań z będących na proteście same gwiazdy 500+. Państwo daje kase a one zamiast dzieci wychowywać to na protesty je zabierają. Dla kogo ten klub ma istnieć dla 300 osób które przychodzą na mecz. A Ci co protestowali to zza płatu kibicowali wielokrotnie będąc w różnych konfliktach z zarządami. W tym wszystkim szkoda młodzież. piłkarzy i tych 300 kibiców. Reszta to zwykli zadymiarze szukający okazji do darcia gęby. Fakt tak jak gdzieś czytałem proponuję iść pod biurowiec Strefy do kolegów Pana Badory oni teraz sypną bańką i klub uratowany. Przecież Badora nie dawał nic to pewnie zaoszczędził pieniądze które wreszcie będzie można wydać.
Ludzik (11 lipca 2019 23:32)
Cytuję użytkownika: ha,ha,haaaa
Pod ratusz nieroby to potrafiły przyjść,a na stadionie w czasie meczu pustki!
Jabole menele piły i konkubiny biły, a później finalnie jak każdy kibic Górnika Wałbrzych spotykali się w śmietniku i bili niemca w kask. Gej Kibice Górnika Wałbrzych!
Drzewo Gautama (11 lipca 2019 23:26)
a taki dureń w bluzie "pitbull" to reklamuje hodowle psów?; banda bezmózgich pijaków - żal im, bo nie mają gdzie bezkarnie walczyć z Policją i niszczyć stadionów. Puszki żule kurnikowe zbierajcie i może na parę trampków uzbieracie - a od publicznej kasy śmierdzące pijaństwem łapy PRECZ!
Żmijka (11 lipca 2019 21:17)
Cytuję użytkownika: Mezo
Jeżeli klub jest dobry i rokujący to sponsorzy sami się znajdują, nawet jak "okręt" tonie. Przykładem jest sytuacja Wisły Kraków. Tylko, że Wiślacy coś sobą reprezentują, a Górnik to zwykła banda nieudaczników.
... i grubych jak knury do rzeźni kiboli, co tylko "giętą" potrafią pochłaniać.
Żmijka (11 lipca 2019 21:12)
Niech każdy z tych pijanych patoli się po stówce miesięcznie zrzuci - da to kilkadziesiąt tysięcy, pierwszy krok w reanimacji trupa - dajcie coś od siebie nieuki i napinacze. A nie tylko po kasę miejską nieudaczne łapy wyciągać - ile można w dno pakować kasy. Uwierzcie w to - Wałbrzych jakie miasto, taki klub i kibole: śmiech na sali - grubasy, alkoholicy i może kilku wysportowanych ... to wy zapuszczeni jak wieprze kibole jesteście wizytówką klubu. W ustawkach co zrobicie - te grube knury zjedzą resztę???
Wojcieszko (11 lipca 2019 19:13)
Szkoda że przerodziło się to w politykę, wyzwiska, to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie... PiS powinien się wstydzić że upolitycznili to wszystko, podzielili ludzi aby tylko zdobyć jakieś poparcie czy plusy u kibiców.
ha,ha,haaaa (11 lipca 2019 17:50)
Pod ratusz nieroby to potrafiły przyjść,a na stadionie w czasie meczu pustki!
Brawo (11 lipca 2019 17:03)
Ciekawe gdzie cesorz?tak zawsze sie pcha a tu go ni ma?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

górnik wałbrzych  |   kibice  |   ratusz  |   prezydent  |   klub  |   piłka nożna  |  

Roman Szełemej w ''Dzień dobry Wałbrzych'' (podcast)

Zatrzymać watahę!

Jarosław Jarema z Grand Prix VI Triennale Fotografii Wałbrzyskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij