Koncert: Nick Mason na Summer Fog Festival

Nick Mason na Summer Fog Festival - koncert już 27 lipca. Wybieracie się? 

Summer Fog Festival 2019 to przede wszystkim autentyczna żywa muzyka i artyści, którzy zabiorą Was w świat sztuki.  Summer Fog Festival to sobota w samym środku wakacji, na pierwszej edycji festiwalu organizatorzy spodziewają się 6000-7000 osób. 
 
Kto wystąpi na Summer Fog Festival 2019 .... Nick Mason!

Któż z nas nie kocha Pink Floyd... któż nas przynajmniej raz nie słyszał genialnych utworów takich jak „Time" czy „Echoes"? Ich współautorem jest właśnie Nick Mason. Legendarny perkusista w swoim najnowszym projekcie Nick Mason's Saucreful of Secrets zabierze nas w świat dźwięków pochodzących głównie z niezwykle płodnej i barwnej w historii grupy jej początkowej ery. To będzie jedyna i niepowtarzalna okazja by usłyszeć na żywo kompozycje, dzięki którym na przełomie lat 60 i 70 o Pink Floyd zaczęło mówić się coraz głośniej i przede wszystkim zobaczyć i posłuchać grającego na żywo Nicka Masona, który pojawi się w naszym kraju po raz pierwszy. Zabrzmią niezapomniane kamienie milowe w twórczości Pink Floyd takie jak „Interstellar Overdrive" czy „Astronomy Domine" oddające pełnie szalonych wizji Syda Barretta. Nie zabraknie również utworów, od których rozpoczęła się niezwykle ciekawa droga Davida Gilmoura w grupie. Zapewne będziemy także świadkami kilku niespodzianek.

Kto wystąpi jeszcze? 
The David Cross Band , Soft Machine, Believe ,  Amarok. 
 
Summer Fog Festival - koncert już 27 lipca
Warszawa, Myśliwiecka 4a, Korty Legii 

Szczegóły - kliknij tutaj
 

opr. adm
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno