Lato z Aqua Zdrojem

Nie macie jeszcze planów na wakacje? Bogatą ofertę przygotowano w wałbrzyskim Aqua Zdroju.

W ramach „Wałbrzyskich wakacji na sportowo” do 30 sierpnia będą odbywały się zajęcia na wałbrzyskich obiektach sportowych. Zostaną rozegrane zawody piłkarskie, w programie znajdzie się również turniej streetballa. Odbędą się także zajęcia otwarte z koszykówki i siatkówki na boiskach przy  PSP 21, PSP 26, PSP 15,  PSP 37 , ZSP 4,  ZSP 3 oraz PSP 2 . Nie zabraknie gier i zabaw na świeżym powietrzu. 
 
- W zasadzie na każdym obiekcie są od rana do wczesnego popołudnia trenerzy, którzy zajmują się różnymi dyscyplinami sportu. Szczegóły na naszej stronie internetowej i na plakatach - mówi prezes Aqua Zdroju, Piotr Rachwalski – Odbywają się także nasze półkolonie z bardzo zróżnicowanym programem od robotyki, przez ping-pong, siatkówkę, bardzo ciekawe zajęcia.
 
W lipcu i sierpniu Skatepark będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli w godz. 12:00 – 20:00. Wstęp 2 zł. Przez całe wakacje w godz. 6:00 – 13:00 od poniedziałku do piątku bilet ulgowy na jedną godzinę dla dzieci i młodzieży szkolnej do Aqua Zdroju w promocyjnej cenie 5 zł. 
 
- Nasz cennik został ostatnio bardzo uproszczony. Staramy się promować dłuższy pobyt, dodaliśmy godzinę gratis do pobytu 2-godzinnego, by nie trzeba było robić dopłat i cieszyć się. Dodaliśmy także kilka rzeczy w brodziku dla dzieci, pracujemy nad rozbudowaniem oferty rekreacyjnej w pozostałej części. Z nowości: zlikwidowaliśmy obowiązek czepków - mówi Piotr Rachwalski.  
 
W każda sobotę od godz. 9.30 w Hali Lekkoatletycznej na Nowym Mieście - zajęcia lekkoatletyczne w ramach akcji: Biegaj- Zapobiegaj. 
 

 

wb

foto:walbrzych24.com

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno