Wypadek w Głuszycy: dwóch poszkodowanych

Wypadek na ul. Sienkiewicza w Głuszycy. Czołowe zderzenie Golfa i Fiata. Ucierpiało dwóch pasażerów Fiata: kobieta z urazem nogi, ręki i kręgosłupa przewieziona do szpitala. U mężczyzny stwierdzono uraz głowy.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na ul. Sienkiewicza w Głuszycy. 
Jak informuje Tomasz Kwiatkowski z wałbrzyskiej straży pożarnej na łuku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody. Kobieta podróżująca Fiatem doznała urazu nogi, ręki i kręgosłupa. Drugi pasażer tego samochodu również ucierpiał: stwierdzono u niego uraz głowy.
 
Strażacy wracający z tej interwencji natknęli się na kolejne zdarzenie: płonący samochód również na ul. Sienkiewicza w Głuszycy. Jak informuje Tomasz Kwiatkowski płonął samochód osobowy marki Renault Clio na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Samochód prawdopodobnie został podpalony, strażacy zatrzymali się by ugasić pożar.
 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno