Pierwsza odsłona live Session w wykonaniu nIEBA (VIDEO)

Wałbrzyski zespół nIEBO zrealizował pierwszą odsłonę Live Session, które powstają w Starej Koplani. Zobaczcie efekty.

Dotąd powstała pierwsza odsłona Live Session - nIEPEWnY LOT. Finalnie powstaną trzy klipy z Live Session w Starej Kopalni. Cała sesja ma być symbolicznym zamknięciem pewnego etapu w historii zespołu. Reszta będzie gotowa prawdopodobnie po wakacjach. 
 
Zespół nIEBO powstał w 2004 roku w Wałbrzychu. W październiku 2006 ukazała się pierwsza debiutancka  płyta "Blizny". W marcu 2008 zespół wydał drugi krążek  "Obserwator". W 2011 roku światło dzienne ujrzał trzeci muzyczny  materiał p.t.: „mANUFAKTURA”, który w wersji wirtualnej został  rozpowszechniony w internecie. 
 
Niebo oprócz regularnych koncertów w całej Polsce, zagrało także  na kilku ważniejszych imprezach m.in. na Przystanku Woodstock  2006 i Slot Art Festival. W 2011 r. zespół zawiesił działalność, a członkowie zaangażowali się w inne projekty muzyczne.  Frontmanem zespołu jest Jurand Wójcik – wokalista, na co dzień  kompozytor i autor tekstów. W swojej muzycznej karierze był  uczestnikiem programu talentshow - „Voice of Poland” 
 
Obecnie zespół nIEBO wznowił działalność koncertową.
 
 
 
red
foto:użyczone
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno