Ukradli konsole i zaatakowali ochroniarzy
Ukradli cztery konsole do gier, a podczas próby ucieczki zaatakowali pracowników ochrony. Dwaj wałbrzyszanie w wieku 29 i 30 lat wpadli już w ręce policji i odpowiedzą teraz przed sądem za kradzież rozbójniczą.
Do zdarzenia doszło w markecie przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju. 29 i 30-latek najpierw zabrali z półek sklepowych cztery konsole do gier o łącznej wartości ponad 5 tysięcy złotych, przecięli zabezpieczenia, a następnie próbowali uciec ze sklepu nie płacąc za towar. Sytuację zauważyli pracownicy ochrony. Podczas próby zatrzymania złodziei zostali jednak zaatakowani przez przestępców.
 
W pobliżu znajdowali się akurat policjanci, zaalarmowani ruszyli na pomoc i chwilę później zatrzymali agresywnych mężczyzn.
 
Dwóm wałbrzyszanom za kradzież rozbójniczą grozi teraz do 10 lat więzienia. Skradzione konsole wróciły na sklepowe półki.
 
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno