Chciał wyłudzić darmowy przejazd autobusem

66-latek chciał jechać autobusem za darmo pokazując cudzą legitymację Honorowego Dawcy Krwi. Kontrolerka biletów znała właściciela dokumentu i wykrywała próbę oszustwa, a wtedy mężczyzna zaczął szarpać ją za ubranie. 

Do zdarzenia doszło w autobusie komunikacji miejskiej. Kontrolerka sprawdzała, czy pasażerowie mają bilety i kiedy podeszła do 66-latka, ten pokazał jej legitymację Honorowego Dawcy Krwi. Problem w tym, że nie swoją.
 
Kobieta znała mężczyznę, do którego należała legitymacja i którego zdjęcie było na dokumencie. Wtedy 66-latek stał się agresywny i zaczął szarpać kontrolerkę.
 
66-latek szybko wpadł w ręce policji. Miał 2 promile alkoholu w organizmie, a nie swoją legitymacją miał już od kilku miesięcy.
 
Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Za usiłowanie oszustwa, ukrywanie cudzego dokumentu oraz naruszenie nietykalności cielesnej kobiety grozi mu do 2 lat więzienia.
 
wb
foto:ilustracyjne
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno