Spędź sobotę w rynku
„Cztery wakacyjne soboty w Rynku” to propozycja dla mieszkańców Wałbrzycha na spędzenie czasu w rynku.
 
 
Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Eko patrol Dolny Śląsk we współpracy z Wydziałem Rewitalizacji UM Wałbrzycha. Każde spotkanie, począwszy od najbliższej soboty 20 lipca, będzie tematyczne. Pierwsze będzie w stylu retro (będziemy wspominać dawny Wałbrzych).

Zapraszamy też na  koncert,  w  którym usłyszymy przeboje z lat 50 i 60-tych,  powspominamy jak wyglądał Rynek w tamtym czasie. Organizatorzy zaplanowali też rozmowy o modzie retro i zachęcają by ubrać się na ten wieczór inspirując się na przykład latami 50-tymi.

Zaplanowano też wystawę zabytkowych samochodów, do których będzie można wsiąść i zrobić sobie zdjęcie.  W koncercie piosenek retro usłyszymy i zobaczymy Michała Staszaka z takimi przebojami jak " Vabank" czy" Seksapil" oraz Justynę Medeksze.
 
Kolejna wakacyjna sobota w wałbrzyskim Rynku już 10 sierpnia - będzie pod hasłem „Slow Sunday”.  Sportowa Sobota, to kolejny weekend - 17 sierpnia a 24 sierpnia zapraszamy na 
Muzyczną Sobotę. 

opr. kama
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno