Piaskownica w dzielnicy Rusinowa: kto odpowiada za nieporządek?

Nasza czytelniczka pyta „Kiedy miasto wymieni piach w piaskownicy na Rusinowie? Jest tam wszytko od rozbitego szkła, petów, śmieci nie wspominając o odchodach zwierząt”. Czy rzeczywiście śmierci jest tak dużo i czy warto robić burzę w szklance wody? Sprawdziliśmy.

Nasi dziennikarze byli na miejscu i rzeczywiście - w piaskownicy jest kilka kapsli po butelkach, plastikowa torebka i rzucony pet. Okolica jest jednak bardzo czysta, trawa skoszona. Trudno nie dojść do wniosku, że założenie jednorazowych rękawiczek i wysprzątanie tego miejsca zajęłoby mieszkańcom zaledwie kilka minut. 

Co więcej śmieci, które znalazły się w tym miejscu to raczej śmieci mieszkańców. Może zatem warto nieco się zaangażować i zadbać o swoją najbliższą okolicę?
 
Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że w sytuacji gdy mieszkańcy będą chcieli wymiany lub dołożenia piasku do piaskownicy powinni się kontaktować z Zarządem Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.
 
 
red
foto: czytelnik / walbrzych24
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno