Wymień dziecięce ubranka

Masz w domu niepotrzebne rzeczy, których szkoda wyrzucić a mogą się jeszcze komuś przydać? Przynieś je do siedziby RWS Stary Zdrój 25 lipca a być może sprawisz radość drugiej osobie.

Wymienialnia to pomysł realizowany przez Biuro Rewitalizacji w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu oraz Rady Wspólnoty Samorządowej. Polega na tym, że mieszkańcy zabierają z domu po 10 rzeczy, które zagracają im pokoje ale są na tyle sprawne, że skorzystać mogą z nich inni. Aby zachować pewien porządek organizatorzy wskazują za każdym razem rodzaj wymienianych przedmiotów.
 
25 lipca w siedzibie RWS Stary Zdrój przy ul. Armii Krajowej 37 w godzinach od 11:00 do 12:00 będzie można wymienić się ubraniami dziecięcymi. Dzieciaki szybko rosną więc zupełnie nowe ciuchy po kilku miesiącach mogą być już za małe. Oddaj je rodzicom mniejszego dziecka a może przy okazji sam znajdziesz coś dla swojej pociechy?
 
plr
foto: pixabay
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno