Biblioteka pełna skrzatów

'Biblioteka pełna skrzatów” - pod takim hasłem prowadzone są tegoroczne zajęcia wakacyjne w Bibliotece pod Atlantami, Co znalazło się w programie?

Zajęcia maja przede wszystkim pobudzić u dzieci zainteresowanie książką. W programie znalazły się spotkania autorskie, warsztaty, konkurs plastyczny oraz akcje plenerowe i czytelnicze. Motywem przewodnim jest skrzat, a formuła jest przystępna i oparta na zabawie.
 
- Zajęcia odbywają się w kilku miejscach w Wałbrzychu, między innymi w dziale dziecięco-młodzieżowym w rynku, w filiach na Nowym Mieście, Sobięcinie, Białym Kamieniu, na Piaskowej Górze oraz na Podzamczu - mówi Arkadiusz Łapka z Biblioteki Pod Atlantami – Robimy bardzo wiele rzeczy, są to projekcje filmowe, zajęcia literackie, plastyczne, a także czytanie ciekawych książek w plenerze.
 
 
Zajęcia będą odbywały się do 31 sierpnia, w godzinach od 11:00 do 13:30. Dzieci mogą dołączyć bez wcześniejszych zapisów. Zajęcia są bezpłatne. Szczegółowy program na stronie Biblioteki pod Atlantami. 
 
wb
foto:P.Tokarski
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno