Skandal na cmentarzu - nastolatki skakały po nagrobkach
Skandal  w Jedlinie Zdroju, trzy nastolatki urządziły sobie zabawę na cmentarzu. Dziewczyny skakały po nagrobkach, kładły się na nich i robiły sobie zdjęcia - policję poinformował znany "łowca pedofilów", Krzysztof Dymkowski. 

 
- Trzy nieletnie zrobiły sobie zabawę na cmentarzu w Jedlinie, już ustaliłem dane dziewczyn przekazałem dowody Policji. Skandal!   - mówi "łowca pedofilów", Krzysztof Dymkowski. 

- Otrzymaliśmy takie zgłoszenie - potwierdza rzecznik wałbrzyskiej policji, Marcin Świeży - policjanci podjęli czynności w celu wyjaśnienia sprawy. 
 
- Dyżurnym z KWP Wrocław ogromne dziękuję za szybkie przekazanie informacji do Wałbrzycha. Powiem tak, policja KMP Wałbrzych ma już nazwiska tzrech nastolatek co znieważyły miejsce pochówku skandal jakich mało dziewczyny maja od 13 do 14 lat , opis.  W dniu wczorajszym znajoma opublikowała skandaliczne zdjecia dowodowe na facebok , na zdjęciach trzy nastolatki robiły dziwne wygibasy na grobach zmarłych . Jest to ewidentne przestępstwo z art. 262 kk - mówi Krzysztof Dymkowski. 

Art. 262. Znieważenie zwłok, prochów ludzkich lub miejsca spoczynku zmarłego
§ 1. Kto znieważa zwłoki, prochy ludzkie lub miejsce spoczynku zmarłego,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Kto ograbia zwłoki, grób lub inne miejsce spoczynku zmarłego, 
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

- Nie można pobłażać takim wybrykom, szo. Powiem tak,  ja pochowałem rodziców... 
jakby się ktoś poczuł jakby zobaczył jak nastolatki skaczą po grobach jego bliskich? - pyta Krzysztof Dymkowski. 

Przypomnijmy, w sierpniu ubiegłego roku Krzysztof Dymkowski pomógł w zatrzymaniu pięciu pedofii w Wałbrzychu.  Akcja prowadzona była przez kilka dni, "łowca" umawiał się z kolejnymi potencjalnymi pedofilami. Policja zatrzymała w sumie 5 mężczyzn w wieku od 18 do 56 lat, pochodzą oni z powiatu wałbrzyskiego.
opr. adm
foto: przesłane przez Krzysztofa Dymkowskiego


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno