Wymieniali się dziecięcymi ubrankami
Wymienialnia to pomysł realizowany przez Biuro Rewitalizacji w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu oraz Rady Wspólnoty Samorządowej. Na Starym Zdroju mieszkańcy mogli powymieniać się dziecięcymi ubrankami.
Akcja Wymienialnia polega na tym, że mieszkańcy zabierają z domu po 10 rzeczy, które zagracają im pokoje ale są na tyle sprawne, że skorzystać mogą z nich inni. Aby zachować pewien porządek organizatorzy wskazują za każdym razem rodzaj wymienianych przedmiotów.
 
 
25 lipca w siedzibie RWS Stary Zdrój można było wymienić się ubraniami dziecięcymi. Każdy rodzic wie jak szybko pociechy wyrastają z nowych ciuchów i jak dużo można ich miesiącami nazbierać.
 
Aby dowiedzieć się o kolejnych podobnych akcjach śledźcie informacje zamieszczane na Facebooku na profilu Akcja Rewitalizacja Wałbrzych.
 
plr
foto: użyczone / RWS Stary Zdrój
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno