Wakacje młodych głuszyczan

Prawie 50 dzieci wzięło udział w wakacyjnych zajęciach organizowanych przez Centrum Kultury-MBP w Głuszycy. Były dinozaury, zawody pływackie, seans "Króla Lwa" i wiele innych.

Zajęcia rozpoczęło wspólne ognisko integracyjne w Sierpnicy. Następnie odwiedziły Jurapark w Krasiejowie oraz w Muzeum Zabawek w Kudowie-Zdroju, gdzie podczas warsztatów każdy samodzielnie wykonał swoją zabawkę.

 

Dzieci brały również udział w warsztatach pieczenia chleba w Agroturystyce „Dom na Wzgórzu” w Gajowie oraz w artystycznych warsztatach muzealnych w  nowoczesnym Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu. Poznały także tajemnice Podziemnego Miasta Osówka w czasie specjalnie przygotowanej gry terenowej.


Sportowych emocji dostarczył wielu uczestnikom zajęć udział w I Powiatowym Turnieju Pływackim. Dzieci skorzystały także z wypoczynku na głuszyckim obiekcie kąpielowym oraz na krytej pływalni Delfinek w Głuszycy. Brały udział w zajęciach plastycznych i w zabawach integracyjnych na świeżym powietrzu. Uczestnicy zajęć zakończyli swoją wakacyjną przygodę z CK-MBP wizytą w Cinema City w Wałbrzychu, gdzie obejrzeli najnowszą ekranizację „Króla Lwa”.

 

 

pz/inf.prasowa

foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno