Menu

Ukradli 250 litrów paliwa

Ukradli 250 litrów paliwa, a teraz staną przed sądem. Złodzieje spuszczali ropę z samochodów ciężarowych na Piaskowej Górze. Zostali złapani na gorącym uczynku.

Ukradli 250 litrów paliwa
Do kradzieży doszło przy ul. Norwida w Wałbrzychu. Policjanci  zauważyli mężczyzn kucających przy pojazdach ciężarowych. Mężczyźni zaczęli uciekać, ale na niewiele to się zdało, gdyż zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy. Zatrzymani to 30-letni wałbrzyszanin oraz 30-latek bez stałego miejsca zameldowania.
 
 
Podejrzani najpierw wyłamali korki zabezpieczające wlewy paliwa w trzech ciężarówkach , a następnie ukradli z nich łącznie 250 litrów ropy wartej 2 tysięcy złotych. Ciężarówki należały do mieszkańca Głuszycy. Policjanci zabezpieczyli plecak z narzędziami, gumową rurkę, telefon komórkowy oraz 9 plastikowych pojemników na paliwo.
 
Zatrzymani mężczyźni staną teraz przed sądem. Za kradzieże z włamaniami do pojazdów mogą spędzić za kratami więzienia 10 lat. 
 
 
red
foto: wałbrzyska policja
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

paliwo  |   kradziez  |   policja  |   ciezarowki  |   walbrzych  |  

Okradli kościół. Straty to ponad 10 tys. zł

Eskortowali samochód z kobietą w ciąży

Remont Placu Grunwaldzkiego: Organizacja ruchu czeka na zatwierdzenie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij