Koszykarze Górnika Trans.eu w III lidze

Śpieszymy wyjaśnić, iż nie chodzi tu oczywiście o podopiecznych trenera Łukasza Grudniewskiego, którzy lada dzień rozpoczną przygotowania do nowego sezonu I ligi. Mowa o rezerwach biało-niebieskich, które przystąpią do rozgrywek III ligi.

Jak można przeczytać na stronie facebook.com/gornikkosz, zarząd naszego klubu podjął decyzję o wystartowaniu w rozgrywkach III ligi. Zespół poprowadzi trener Paweł Domoradzki, a decyzja podyktowana jest rozwojem młodych zawodników, którzy na co dzień będą trenować z pierwszą drużyną. Mowa tu chociażby o Mateuszu Podejko czy Łukaszu Makarczuku. Dodatkowo zespół zostanie wzmocniony dwoma, trzema graczami z podstawowego składu, co ma pomóc rezerwom Górnika w walce o jak najwyższe cele w sezonie 2019-2020. Niewykluczone, że do biało-niebieskich dołączą również najbardziej wyróżniający się juniorzy naszego klubu.
 
Górnik Trans.eu II Wałbrzych
Skład zespołu:
Marcin Jeziorowski (rok urodzenia 1997), Łukasz Makarczuk (2000), Mateusz Podejko (2000), Kacper Rejek (2001), Kamil Matusik (2001), Tomasz Woźniak (2001), Mateusz Stankiewicz (2002), Julian Pieprzyk (2002), Alan Chlebda (2002), Hubert Skwark (2004), Jakub Bedla (2002), Szymon Roszczyk (2002), Jakub Niziński (2003). Trener: Paweł Domoradzki
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno