Utrudnienia w ruchu - zamknięta Al. Podwale

W czwartek czekają nas utrudnienia w ruchu - zamknięta zostanie Aleja Podwale, zmianie też ulegną trasy przejazdów autobusów. Powodem utrudnień będzie wyścig kolarski „O Złotą Spinkę Prezydenta Miasta Wałbrzycha”


 

W czwartek 8 sierpnia  zamknięta zostanie Al. Podwale od skrzyżowania z ul. Hetmańską do skrzyżowania z ul. Basztową.

Od godziny 16:00 do godziny 20:30 nastąpi czasowe zamknięcie przystanków na Alei Podwale oraz zmianie ulegną trasy przejazdy autobusów linii: A, C, 1, 9, 18.

Autobusy linii: A,C dojeżdżać będą z Piaskowej Góry na Podzamcze ul. Wieniawskiego do pętli położonej na wysokości ul. Blankowej od strony skrzyżowania z ul. Gagarina, wykonają nawrót i skierują się w kierunku ul. Wieniawskiego, następnie jadąc ul. Wieniawskiego skierują się w prawo w Al. Podwale i dojadą do skrzyżowania z ul. Grodzka, nawrót i dalej powrócą na trasę obsługując kolejno przystanki przy ul. Kasztelańskiej i Poselskiej.
 
Autobusy linii: 1,9,18 dojeżdżać będą wyłącznie do pętli autobusowej położonej na wysokości ul. Blankowej od strony skrzyżowania ulicy Wieniawskiego z Gagarina, z powinięciem obsługi przystanków przy ul. Poselskiej, Husarskiej, Kasztelańskiej, Hetmańskiej i Basztowej.
 
Jak informuje Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta, godziny odjazdów autobusów mogą ulec zmianie.

adm
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com    

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno