Spotkania kontrolne: Zdrój remisuje w Świebodzicach

Zdrój Jedlina-Zdrój ma za sobą drugi przed zaplanowaną na 15 sierpnia inauguracją "okręgówki". W sobotę najwyżej sklasyfikowany w regionie zespół zremisował na wyjeździe z Victorią Świebodzice 2:2. Kolejny sprawdzian formy podopiecznych trenera Radosława Kwiatkowskiego w najbliższy czwartek.

Po wygranej na początek okresu przygotowawczego z Polonią Bystrzyca Kłodzka 2:0, w sobotnim spotkaniu kontrolnym jedlinianie zanotowali wyjazdowy remis z Victorią Świebodzice 2:2, a więc czołową ekipą minionego sezonu klasy A. Gole dla Zdroju zdobyli Damian Kacica oraz Rafał Lipiński. Tymczasem w najbliższy czwartek chopców Kwiatkowskiego czeka konfrontacja z Górnikiem Nowe Miasto. Do meczu dojdzie w uzdrowisku, początek o godzinie 18.
 
Spotkanie kontrolne:
Victoria Świebodzice - Zdrój Jedlina-Zdrój 2:2 (1:1)
Bramki: Damian Morawski, Michał Juszczyk - Victoria oraz Damian Kacica, Rafał Lipiński - Zdrój
Zdrój: zawodnik testowany, Aleksander Sitko, Patrick Do Nascimento Silva, Mateusz Trojak, zawodnik testowany, Damian Kacica, zawodnik testowany, Bartosz Rzeszót, zawodnik testowany, Rafał Lipiński, zawodnik testowany. Trener: Radosław Kwiatkowski
 
Najbliższy mecz
Czwartek - 8 sierpnia, godz. 18:
Zdrój Jedlina-Zdrój - Górnik Nowe Miasto
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno