Pobili taksówkarza

Zaatakowali taksówkarza, a teraz odpowiedzą przed sądem. Mężczyźni, którzy kilka dni temu zaatakowali taksówkarza jednej z korporacji działających w Wałbrzychu,  trafili w ręce wałbrzyskich policjantów i odpowiedzą za pobicie oraz zniszczenie mienia. 

Był piątek. Godzina 23:00. To miał być normalny kurs dla jednego z taksówkarzy. Okazało się jednak zupełnie inaczej. Po przyjeździe z pasażerami na ul. Osiedleńców w Wałbrzychu poprosił on o zapłatę za wykonany kurs. Niestety nie otrzymał pieniędzy, a przy jego samochodzie nagle zebrała się grupa mężczyzn. Dwóch z nich siłą wyciągnęło go  z pojazdu i zaczęło bić. 
 
W pewnym momencie 71-latkowi udało się wykorzystać chwilę nieuwagi. Wsiadł  do samochodu  i odjechał. Kiedy ruszał, jeden z mężczyzn uderzył w jego auto i uszkodził tylną lampę. Po przejechaniu kilkuset metrów taksówkarz zatrzymał się i wezwał pomoc.
 
Policjanci zatrzymali napastników jeszcze tej samej nocy. Napastnikami okazali się 26-letni mieszkaniec Wałbrzycha i  jego o 8 lat starszy kolega – także wałbrzyszanin. Mężczyznom  grozi 5 lat więzienia.
 
red
foto: wałbrzyska policja
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno