Spotkania kontrolne: ostre strzelanie "Mineralnych" (FOTO)

Wysokim zwycięstwem MKS-u Szczawna-Zdrój zakończył się niedzielny sparing naszego zespołu z beniaminkiem klasy A - Kłosem Lutomia. Do przerwy podopieczni Piotra Borka prowadzili na wyjeździe 2:0, aby po zmianie stron zaaplikować miejscowym aż 6 goli, na co rywal odpowiedział zaledwie 1 trafieniem. Po niemal jednostronnym pojedynku "Mineralni" wygrali z Kłosem aż 8:1. 

Mimo niekompletnego składu wynikającego z trwającego sezonu urlopowego szczawieński spadkowicz z "okręgówki" nie miał problemów z pokonaniem beniaminka klasy A. Do przerwy po dwóch celnych strzałach Filipa Brzezińskiego nasi wygrywali 2:0. I na tym nie zamierzali poprzestać, co przełożyło się na prawdziwy festiwal strzelecki w wykonaniu MKS-u w drugiej połowie. Do bramki Kłosa ponownie trafił Brzeziński, a rzut karny skutecznie wykorzystał Paweł Tobiasz. Oprócz wspomnianej dwójki na listę strzelców wpisało się również 3 testowanych zawodników, a jedna bramka padła po strzale samobójczym. Wynik sparingowej rywalizacji mógł być zresztą nieco wyższy, jednak Tobiasz zmarnował drugą "jedenastkę" swojej drużyny.
 
Spotkanie kontrolne
Kłos Lutomia - MKS Szczawno-Zdrój 1:8 (0:2)
Bramki: Mateusz Poziemski - Kłos oraz Filip Brzeziński 3, Paweł Tobiasz, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, bramka samobójcza - MKS
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone (Paweł Danielak)
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno