Wakacje i dożynki w Mieroszowie

Sporo dzieje się w Mieroszowie. Przed nami między innymi ulubione święto wszystkich rolników (i nie tylko) oraz wiele atrakcji przygotowanych przez Mieroszowskie Centrum Kultury. Sprawdź jak ciekawie spędzić ostatni miesiąc wakacji.

Oferta MCK skierowana jest głównie do najmłodszych, którzy szukają ciekawych zajęć w oczekiwaniu na powrót do szkoły.  Oprócz weekendów praktycznie codziennie coś się dzieje. W poniedziałki i piątki osbywają się zajęcia sportowe w hali przy ul. Hożej. Wtorki to zabawy integracyjne. Środy spędzić można na wycieczkach po najbliższej okolicy. W czwartki można odpocząć przy lekturze ulubionych książek w bibliotece lub grać i śpiewać na zajęciach muzycznych. Poza tym w poniedziałki, środy i piątki Dariusz Frąszczak zaprasza na przygody z łamigłówkami.

 

 

Tuż po wakacjach gmina przygotowuje świętowanie na zakończenie zbiorów, czyli tradycyjne dożynki. W programie m.in. msza św w intencji rolników, obrzędy dożynkowe na stadionie sportowym oraz występy muzyczne zespołów Have Fun, DAGDA POINT i DJ DARECKI.

 

 

opr. plr

foto: użyczone / Gmina Mieroszów

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com

Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com  
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno