Spotkania kontrolne: dwumecz MKS-u Szczawno-Zdrój

Aż dwa sparingi rozegrał w środowe popołudnie MKS Szczawno-Zdrój. Podopieczni Piotra Borka zremisowali w Żarowie ze Zjednoczonymi 3:3, a rezerwy "Mineralnych" nie dały rady Górnikowi Boguszów-Gorce.

Pierwszy zespół MKS-u udał się do Żarowa na spotkanie ze spadkowiczem z IV ligi. W strugach deszczu nasi zremisowali ze Zjednoczonymi 3:3, remisując do przerwy 1:1. Warto podkreślić, iż trener Borek miał do swej dyspozycji 18 graczy, a bramki dla "Mineralnych" zdobyli zawodnicy testowani.
 
W środę doszło również do drugiego sparingowego, tym razem z udziałem rezerw MKS-u. "Starsi" panowie zmierzyli się z Górnikiem Boguszów-Gorce, który przygotowuje się do rozgrywek klasy A. Pojedynek obfitował w bramki, gdyż piłka aż 8-krotnie lądowała w siatce. Ostatecznie lepsi okazali się miejscowi, którzy pokonali szczawieńską drużynę 5:3.
 
Spotkania kontrolne:
Zjednoczeni Żarów - MKS Szczawno-Zdrój 3:3
Górnik Boguszów-Gorce - MKS II Szczawno-Zdrój 5:3
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno