Brąz Patrycji Piotrowskiej w Mistrzostwach Polski MTB

Za sprawą Patrycji Piotrowskiej koniec lipca dał nam kolejne powody do radości. Wałbrzyszanka wywalczyła bowiem brązowy medal Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim.

Rozegrane pod koniec lipca w Mrągowie na Mazurach Mistrzostwa Polski w kolarstwie górskim wzbogaciły dorobek Patrycji Piotrowskiej o brązowy medal wśród młodzieżowców. Ponadto w wyścigu Elity Kobiet, w którym najlepsza okazała się wicemistrzyni olimpijska - Maja Włoszczowska, wałbrzyszanka zajęła doskonałe 10. miejsce. Dla Patrycji niedawny start był pierwszym w nowych barwach - FPB WZK Victoria S.A. Cargo Express. Co ciekawe, w mistrzostwach wystąpił również ojciec Patrycji - Mariusz, który uplasował się na 6. pozycji w kategorii Masters. Jak podkreśla Piotrowski senior, wspomniane wyniki nie byłyby możliwe, gdyby nie wsparcie firmy Cargo Express, WZK Victoria S.A. oraz WSSE Invest-Park.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone (Bartosz Bober)
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno