Wakacyjne Soboty w Rynku

Fundacja Eko Patrol Dolny Śląsk zadbała o to by wałbrzyszanie nie nudzili się w sobotnie wieczory. Przed nami jeszcze trzy z czterech zaplanowanych imprez z cyklu Wkacyjne Soboty w Rynku - dziś kolejna.

Organizatorki Wakacyjnych Sobót przyzwyczaiły nas już do cyklicznych imprez ekologicznych w wałbrzyskich parkach. Tym razem postanowiły ożywić Śródmieście.
 
- Wiemy, że Śródmieście to cudowne, pięknie odnowione miejsce ale potrzebowałyśmy projektu, który pokaże wałbrzyszanom i mieszkańcom okolicznych miejscowości, że warto mieszkać lub przyjeżdżać do Rynku. To miejsce, gdzie możemy się bawić, spędzać cudownie czas - mówi Monika Falkiewicz, prezeska Fundacji Eko Patrol Dolny Śląsk.
 
 
Projekt zakłada organizację czterech imprez tematycznych. Pierwsza w stylu retro już za nami. Co jeszcze czeka nas w te wakacje?
 
- 10 sierpnia zapraszamy na Slow Saturday, czyli siesta i fiesta. 17 sierpnia bawimy się na sportowo na Placu Rycerskim, wyjątkowo od 15:00 do 19:00. 24 sierpnia wracamy do Rynku i od 18:00 bawimy się przy muzyce lokalnych artystów i zespołów - zapowiada Monika Falkiewicz.
 
 
Wakacyjne Soboty organizowane są przez Fundację Eko Patrol Dolny Śląsk przy współpracy z portalem Ekopraktyczni.pl w ramach projektu Rewitalizacji Wałbrzycha.
 
 
plr
foto: adm
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno