Puchar Polski: bez Górnika Wałbrzych

Problemy kadrowe sprawiły, iż Górnik Wałbrzych zrezygnował z udziału w Pucharze Polski, którego I runda odbędzie się w niedzielę. Choć niemal każdego dnia do działaczy naszej drużyny dochodzi informacja o odejściu kolejnego gracza, to wydaje się, iż biało-niebiescy zdołają zebrać skład na A-klasową inaugurację, do której dojdzie w czwartek 15 sierpnia.

Podopieczni Marcina Domagały od kilkunastu dni przygotowują się do zaplanowanej na połowę sierpnia inauguracji klasy A. Wałbrzyszanie trenują na Nowym Mieście, ale na razie trudno powiedzieć, gdzie będą docelowo występować. Niewykluczone, że właśnie na Nowym Mieście lub na Dąbrowskiego. Problem w tym, że z obiektu przy ulicy Dąbrowskiego korzystają również piłkarze Zagłębia oraz Czarnych, a niedługo do nich dołączy również kobiecy zespół Zagłębia. Kolejna sprawa to wspomniane problemy kadrowe Górników. Nie ma bowiem praktycznie dnia, aby któryś z zawodników nie poinformował działaczy o zmianie barw klubowych. W rezultacie do dyspozycji trenera Domagały będą głównie juniorzy oraz kilku starszych graczy. Sytuacja rozwija się jednak dynamicznie, tak więc niewykluczone, że do czwartkowego spotkania z Sudetami Dziećmorowice kolejni zawodnicy zdecydują się na zmianę barw klubowych.
 
I runda Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Wałbrzych
Niedziela - 11 sierpnia, godz. 17:
KS Walim - Gwarek Wałbrzych (klasa okręgowa juniorów)
Sudety Dziećmorowice - Polonia-Stal Świdnica
Górnik Wałbrzych - Pogoń Pieszyce (Górnik zrezygnował z udziału w rozgrywkach)
Błękitni Słotwina - AKS Granit Strzegom
Dabro-Bau Makowice - Bielawianka Bielawa
S.T.E.P Tąpadła/Wiry - LKS Bystrzyca Górna
GLKS Kamiennik - Kryształ Stronie Śląskie
Unia Złoty Stok - Unia Bardo
Piławianka Piława Górna - Lechia Dzierżoniów
Sparta Stary Waliszów - Victoria Tuszyn
Słowianin Wolibórz - Piast Nowa Ruda
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Orzeł Ząbkowice Śląskie
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno