Menu

Piękny gest hrabianki Felicitas von Hochberg dla schroniska

Piękny prezent sprawiła hrabianki Felicitas von Hochberg wałbrzyskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Do chroniska trafiła paczka od hrabianki...

 

Piękny gest hrabianki Felicitas von Hochberg dla schroniska

“Do naszego Schroniska dotarły paczki z Niemiec od hrabianki Felicitas von Hochberg – dostaliśmy ogromne wsparcie w postaci skutecznych preparatów przeciwko pchłom/kleszczom/robakom dla psów i kotów. Dzięki tej pomocy nasze zwierzęta będą skutecznie zabezpieczone przed różnego rodzaju pasożytami przez co najmniej kilka miesięcy. Dziękujemy z całego serca hrabiance Felicitas von Hochberg za okazane wsparcie i zainteresowanie losem naszych psiaków i kociaków!” - informują na swoim facebooku pracownicy schroniska. 

opr. kat
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com  

Komentarze

Maniek (13 sierpnia 2019 17:27)
Ale szopka he.he
historyk (12 sierpnia 2019 20:34)
hrabiowie i hrabianki po 1789 i 1918?
NEPAL (12 sierpnia 2019 18:24)
doceniam gest hrabianki , ale dla niej to drobne wydatki , ale co do psiego pakietu to juz ten temat przerabialismy , albo byly nisczone lub kradzione .I tak caly Walbrzych jest obsrany przez Wasze pupile pozdrowionka
Z podz (12 sierpnia 2019 0:31)
Wow! Super:)
woronicz (11 sierpnia 2019 20:30)
https://magazyn.wp.pl/artykul/zbrodnia-przeokrutna-i-wymagajaca-napietnowania
wyzwalacz (11 sierpnia 2019 20:14)
Ludzka pani, ale badzmy uprzejmie czujni. Tyle lat doswiadczeń z sasiadami powinno już chyba nas tego nauczyć.
Józek (11 sierpnia 2019 13:43)
Piękny gest ze strony Gräfin von Hochberg. Takie hrabianki lubię. Tylko w przypływie wdzięczności nie oddajcie jej czasem Książa.
Eryk (11 sierpnia 2019 10:07)
Przydały by się jeszcze pakiety na odchody waszych milusińskich i rękawiczki jednorazowe, abyście zachowali higienę przy ich uprzątaniu.

Dodaj komentarz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij