Puchar Polski: Górnik Nowe Miasto - Orzeł Lubawka 3:6 (FOTO)

W niedzielę rozegrano część spotkań I rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Wałbrzych. Awansem odbył się również pojedynek Górnika Nowe Miasto, który choć dwukrotnie wychodził na prowadzenie, to ostatecznie przegrał z Orłem Lubawka 3:6.

Niedzielny pojedynek na Nowym Mieście miał dość nieoczekiwany przebieg. Do przerwy był remis 1:1. Druga połowa rozpoczęła się od trafień miejscowych, którzy prowadzili 2:1, a następnie 3:2. Niestety, błędy we własnym polu karnym skutkowały dwiema "jedenastkami" rywali, którzy doprowadzili do remisu po 3:3, a następnie wykorzystując problemy kadrowe i rosnące zmęczenie wałbrzyszan w krótkim czasie zdobyli 3 kolejne bramki, aby ostatecznie zwyciężyć 6:3 i tym samym awansować do III rundy Pucharu Polski.
 
Puchar Polski
II runda na szczeblu podokręgu Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Orzeł Lubawka 3:6 (1:1)
Bramki: Robert Dziewoński 2, Patryk Rosicki - Górnik Nowe Miasto oraz Marcin Michnicki 3, Krzysztof Musiał, Arkadiusz Walczak, Kacper Schabiński - Orzeł
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot.
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno