Tajemnica pustego namiotu w Krzeszówku

Nieznany mężczyzna zostawił namiot nad zbiornikiem wodnym w Krzeszówku. Osoby postronne zawiadomiły policję w obawie, że mogło coś mu się stać. Funkcjonariusze nie wszczęli na razie poszukiwań ale starają się ustalić tożsamość właściciela namiotu.

- Dyżurny policji w Kamiennej Górze wczoraj w godzinach popołudniowych otrzymał zgłoszenie, że nad zbiornikiem wodnym w Krzeszówku pozostawiono namiot, którego właściciel - mężczyzna w wieku około 30 lat był widziany przy nim dzień wcześniej około godziny 21:00 - informuje rzecznik policji w Kamiennej Górze Paulina Basta.
 
Do tej pory nikt w najbliższej okolicy nie zgłosił zaginięcia mężczyzny w tym wieku ale nie wiadomo skąd pochodzi turysta. Policja stara się ustalić jego tożsamość. Jak na razie nie wiadomo czy po prostu poszedł na dłuższą wycieczkę po okolicy ale nie można też wykluczyć, że mogło dojść do jakiegoś wypadku. Dlatego jesli znasz kogoś, kto wybierał się na wycieczkę w okolicę Krzeszówka, masz kontakt z tą osobą (lub wręcz przeciwnie), powiadom komendę powiatową Policji w Kamiennej Górze.
 
plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno